זוגיות זוגיות
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 268416

איך אני מבין אם מישהו בעניין שלי?

טיפש מטורף מאוהב בן 21 | כתב את השאלה ב-22/09/19 בשעה 20:02

טוב אז הפוסט הזה הולך להיות קצת ארוך, כי זה אפילו יותר פריקה ממה שזה שאלה.

התחלתי לאחרונה עבודה חדשה ופגשתי שם מישהו שנדלקתי עליו נואשות. עכשיו, קרה לי בעבר שנדלקתי על גברים, גייז וסטרייטים, ותמיד שכנעתי את עצמי ששום דבר לא יצא מזה, כי הם הרבה מעבר לרמה שלי או שהם תפוסים, ובסופו של דבר הצלחתי להעלים את הרגשות של הקראש. אבל הפעם זה שונה, כי אשכרה הרגשתי שיש איזושהי תקווה לזה להתממש.
נתחיל בזה שידעתי שהוא גיי, כי דיברנו פעם בגריינדר, שיחה ממש קצרה ולא פרודקטיבית, קרוב לודאי שהוא אפילו לא זיהה אותי. וכאילו ניסיתי לרמוז לו שאני בקטע, וגם אם לא הייתי מנסה ראו את זה עליי, פשוט בהיתי בו כל הזמן וניסיתי ניסיונות נואשים ומגוחכים להצחיק אותו, ואני רגיל שבמצבים כאלה לא שמים עליי, אבל הוא זרם איתי וצחק והרגשתי כאילו היה בינינו איזה רגע רומנטי קליל כזה כמו באיזה קומדיה רומנטית מגוחכת. עכשיו יכול מאוד להיות שזה היה סתם כי הוא בן אדם נחמד (והוא כזה) וכי הוא רצה להעביר את המשמרת בסבבה ובמקרה אני מי שנקרה בדרכו, אבל הספק שזה בגלל שגם הוא היה בעניין שלי משגע אותי.
אז איך אני יכול להבין אם הוא בעניין שלי?! באמת שאין לי מושג איך מתחילים עם גברים. עד עכשיו התחלתי עם גברים רק בגריינדר, ולפעמים זה זרם ולפעמים זה לא, אבל בחיים האמתיים זה הרבה יותר מסובך. עם בנות הרבה יותר קל לי, וכל כך חבל שאני לא סטרייט, אבל אני לא, ועם בנים זה פשוט בלתי אפשרי - זה פוקר פייס אחד ענק. או כי הם מתביישים, או כי הם פשוט לא רוצים להראות רגשות.
ובבקשה אל תגידו לי לשאול אותו, כי לזה אין לי מספיק אומץ. בקושי היה לי אומץ לשלוח לו הודעה, הרגשתי חובה לחפש תירוצים מטופשים כדי שיספקו לי סיבה לדבר איתו בוואטסאפ ולראות אם הוא זורם איתי, והוא זרם בקטנה כזה, לא ייבש או משהו. וזה לא עזר לי בכלל להבין אם הוא בעניין שלי, וכל מה שאני כן מבין זה שאני חייב שזה ייפסק, כי אני מרגיש שזה משגע אותי, אני לא מצליח לחשוב על שום דבר אחר חוץ מעליו, לא מסוגל להפסיק לבדוק את הוואטסאפ לראות אם יש הודעה חדשה ממנו (אפילו כשברור לי שלא) ואני מרגיש שאני כבר לא מכיר את עצמי - אני בדרך כלל בן אדם מאוד רציונלי שחושב רק מהראש ופועל על פי מה שנכון לעשות ולא על מה שהדחפים שלי גורמים לי, ובמקרה הזה אני מתנהג כמו ילדה קטנה שחיה בסרט.
ואם מישהו קרא את החפירה הזאת, אז ממש תודה, זה חשוב לי.
תודה מראש לעוזרים. :)

 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש