מתבגרים מתבגרים
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 265937

חברה שלי נרצחה ביום שישי ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי

שירן בת 17 | כתבה את השאלה ב-25/08/19 בשעה 10:36

אז... כמו שכתבתי בכותרת חברה שלי נרצחה. בעצם היא לא ממש הייתה חברה שלי היא הייתה איתי מכיתה א' עד כיתה ח' ואז עברה ביה"ס אבל יצא לי לפגוש אותה פעמיים בחופש הזה...
ביום שנודע לי שהיא נרצחה בכיתי ממש. כל היום הייתי בדיכאון ובאובססיה למצוא תמונות שלה בטלפון שלי או התכתבות כלשהיא איתה או תגובה כלשהיא שלה בווצאפ. כל היום עבר לי כמו חלום רגע אחד אמא שלי מודיעה לי את הבשורה רגע אחר אני הולכת להלוויה שלה שומעת את כל הבנות שבוכות סביבי ומחבקת את עצמי רגע אחר כך חושבת שנרגעתי מביטה בסטטוסים בווצאפ וכולם מציגים מודעות על מותה כולל הודעת פטירה ושוב הדמעות חוזרות. מגיעה הביתה האחים הקטנים שלי לא יודעים על כלום ואני מנסה לשדר שאצלי הכל בסדר. ואז-
נתקעתי.
לא ידעתי מה אני צריכה לעשות. בכיתי, נכון. מה הלאה? שוב לבכות?
בקושי הצלחתי להרדם בלילה וכל פעם שהצלחתי להרגע הזכרתי לעצמי 'היא מתה...היא מתה...היא מתה...' כל השבת קראתי את כל ספר התהילים לעילוי נשמתה ולרפואת משפחתה.
אבל שבת כבר יצאה. ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי. בכיתי. תהילים כבר אמרתי. זה מתאים להמשיך בחיים שלי עכשיו? לראות סרטים כאילו כלום לא קרה? כל חיוך או צחוק שבורח לי מלווה בתחושת אשמה נוראה. זה בסדר לשמוח אחרי שדבר זוועתי כזה קורה? אני לא יודעת מה לעשות פשוט לא יודעת... יש עכשיו מן פגישה כזו של כל מי שהכיר אותה. זה נורמלי שאחרי שחברה שלך מתה את לא רוצה לדבר על זה אם אף אחת? שאת רק רוצה לראות סרטים? אני מרגישה בנאדם נוראי על זה שכל מה שאני רוצה עכשיו הוא לשכוח מזה לשכוח ממנה להדליק סרט ולצחוק. זה נורמלי? זה בסדר?
ואני יודעת שכתבתי כבר המון אבל יש לי עוד שאלה שמציקה לי אחת מהחברות שלי היא חברה מאוד טובה של הנרצחת היא גם בת דודה מדרגה שנייה ואני יודעת שהן היו מאוד קרובות. וכרגע אני הכי דואגת לה. אחותי הייתה לידה שסיפרו לה והיא סיפרה לי שהיא ממש בכתה, אף פעם לא ראיתי אותה בוכה היא תמיד מחייכת. ואני ממש דואגת לה ורוצה לדעת מה שלומה אבל אני לא יודעת מה לעשות להתקשר? להשאיר לה הודעת של אם היא רוצה לדבר? (למרות שאני ממש לא יודעת איך לנהל שיחות כאלה על רגשות וזה...) או שזה לא מתאים וכרגע עדיף לי לתת לה את השקט שלה? אני ממש אובדת עצות. הייתי שואלת את אמא שלי אבל זה מספיק קשה לה גם ככה כי היא מכירה את המשפחה. אני ממש אשמח אם תייעצו לי מה לעשות כי אני מרגישה שאני פשוט משתגעת.

 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש