זוגיות זוגיות
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 261218

נפרדתי ממנה אחרי חצי שנה, עשיתי את הדבר הנכון?

דולב ביטון בן 21 | כתב את השאלה ב-11/07/19 בשעה 10:38

אוקיי אז ככה, היכרנו בעבודה, לא היינו ידידים או משהו, פשוט היינו אנשים שמכירים אחד את השני ולפעמים היינו מדברים, בעיקר בעבודה ואולי לפעמים ברשתות החברתיות.
לפעמים היינו מדברים יותר לפעמים פחות, אבל כל הזמן היה בינינו קשר מסוים.
אחרי זמן מה שאנחנו עבדנו ביחד, החלטנו ללכת לפארק וישבנו שם רק שנינו, צחקנו נהננו היה נחמד ושנינו הרגשנו שיש מתח מסוים, ובסופו של הערב התנשקנו ונפרדנו לשלום.
זה היה מוזר לכל אחד מאיתנו, אף אחד מאיתנו לא ציפה שנתנשק אבל זה קרה, החלטנו שבינתיים אנחנו לא לוקחים את זה צעד קדימה, אלא פשוט ממשיכים כן להפגש, כן להתנשק, כן להיות ביחד, אבל עדיין לא הגדרנו את זה כזוגיות רשמית, וככה זה המשיך בערך חודשיים, חשוב לציין שהחודשיים האלו היו ממש טובים, הרבה אהבה, הרבה אמוציות, והרבה דברים טובים.
אחרי חודשיים החלטנו להגדיר את זה לזוגיות ויצאנו לדרך, במהלך מערכת היחסים היו הרבה ירידות ועליות, היינו רבים הרבה, היא הייתה כל הזמן מציגה לי את הבעיות שלה בי, ואני תמיד עשיתי הכל בשביל לפתור אותן ולעשות לה רק את הטוב ביותר, במהלך הזמן הזה שהיינו ביחד, בעצם הארבעה החודשים האלה, היא נפרדה ממני ארבע פעמים, כשבכל פעם אני יכול להגיד שזה לא היה מוצדק לחלוטין(לא אכנס לפרטים, אבל זה לא היה משהו בסגנון של בגידה מהצד שלי או משהו כזה), אני בתוכי ידעתי שלמרות שהיא מוותרת אני לא יכול לוותר עליה כי אני פשוט אוהב אותה ולשחרר אותה מבחינתי לא הייתה אופציה בכלל, למרות שכל פעם היא אמרה לי בפירוש שהיא רוצה להפסיק את הקשר הזה ושהוא לא מתאים לה יותר.
בכל ארבעת הפעמים האלה, לא העזתי לתת לזה לערער לנו את הקשר, ונלחמתי בכל כוחי בשביל לשמור אותו ולהמשיך איתו הלאה.
אבל לצערי הרב בפעם החמישית שהיא אמרה לי שהיא רוצה להפרד, משהו בי פשוט מת ואני הפסקתי להרגיש אליה כמו שהרגשתי לפני, באותו היום שהיא רשמה שהיא רוצה להפרד, אני החלטתי שאני לא יכול להמשיך להלחם עליה, וסוג של ויתרתי, כלומר ויתרתי אבל תוך כדי ידעתי שאני אוהב אותה, בערב של אותו היום, היא רשמה לי שהיא לא יכולה לוותר ככה על הקשר שלנו, ואני עם כל הקושי החלטתי שגם אני לא יכול ויצאנו לדרך חדשה.
לצערי הרב, שבוע או שבועיים אחרי שחזרנו, היא אמרה שאני אדיש ושאני כבר לא אותו דבר, ואז זה היכה בי, זה היכה בי שאני פשוט לא נמצא איתה באותו מקום, במקום שבו הייתי לפני הפרידה החמישית.
ויומיים אחרי אמרתי לה שאני לא שם, שמאז הפרידה האחרונה, אני לא שם ב100 אחוז ומשהו בי פשוט התערער.
היה לי מאוד קשה להפרד ממנה, אני ממש אוהב אותה, ולראות את התגובה שלה בזמן הפרידה פשוט הרג אותי.
אני לא יודע אם עשיתי את הדבר הנכון וזה פשוט גומר אותי... כי אני יודע שאני אוהב אותה, אני יודע שהיא חשובה לי ואני יודע שעם כל הרע יש גם הרבה טוב, אבל אני יודע גם שפשוט נפגעתי יותר מדי.
קרו עוד הרבה דברים בדרך שלא ציינתי פה, מחוסר רצון לחפור, אבל בגדול זה הסיפור.
תודה על ההקשבה.

מה כדאי לעשות?

להמשיך להלחם על הקשר
 
2
להמשיך הלאה
 
15
לתת לזה זמן, ואז לראות מה הרגשות שלי
 
2
 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש