זוגיות זוגיות
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 261190

פגעתי בו, איך לתקן?

גולי בת 34 | כתבה את השאלה ב-11/07/19 בשעה 14:32

הכרנו במסגרת הלימודים. היינו ידידים מאד קרובים לסמסטר אחד, לו היו רגשות אליי די מהר והוא אמר לי את זה, אני לא הייתי סגורה על עצמי לא ראיתי אותנו בתור זוג. בתקופת המבחנים התחלנו ללמוד יחד, בהתחלה עם עוד מישהי וכשהרגשתי שהוא נתן לה יותר יחס ממש קינאתי. הספקתי לצאת לשני דייטים והוא גם קינא אבל לא הראה את זה מפורשות. באותה תקופה התחלתי לפנטז עליו מינית, ואז כמה פעמים פשוט רמזתי לו שאני בעניין אומנם לא שכבנו אבל זה כמעט קרה. שוב פעם הוא הודה בפני שיש לו רגשות אליי אבל אני גמגמתי ואמרתי שאני לא יודעת איך אני מרגישה. האמת שהיו לי רגשות ופשוט פחדתי להודות כי אנחנו לא מתאימים.
בבקשה תנסו לא לשפוט אותי אבל היינו צוחקים המון ותמיד הייתי מקניטה אותו ויורדת עליו אם היה מדבר שטויות. הוא גם תמיד היה עוזר לכולם אבל יותר מדי וזה עצבן אותי שהוא יותר מדי טוב עם אנשים ושעלולים לנצל אותו. בכל מקרה הרגשתי אשמה בכל פעם שירדתי עליו הוא מצידו אמר שלא נפגע בכלל.
יום אחד אחרי שהתמזמזנו הוא יצא מהמיטה ופלטתי את הדבר שאני הכי מצטערת עליו " איזה בזבוז זמן" פשוט חשבתי בקול שהקשר הזה לא מוביל לכלום אני יודעת שזה נקרא ממש גרוע אבל הדבר האחרון שהתכוונתי זה לפגוע בו.
והבחור הזה שלא "נפגע" אף פעם מתעלם ממני כבר סמסטר שלם. ניסיתי לשלוח הודעות התנצלות רציתי שניפגש לדבר על זה אבל בהתחלה אמר שנדבר וזה לא קרה ואז פשוט התעלם ממני.
בתקופת המבחנים האחרונה אמרתי לחברה שלי שתשלח לו סיכומים וחומר לעזור לו כי ידעתי שהוא לא כותב וביקשתי שלא תגיד שאני קשורה לזה.
מדי פעם הם התכתבו והוא שאל עליי וממש לאחרונה חברה שלי אמרה שהיא שאלה אותו למה אנחנו לא מדברים והוא ענה לה שהוא נפגע ממני, שנה וחצי מאז שאבא שלו נפטר הוא לא נפגע ככה וזה מראה כמה איכפת לו ממני. גם הוסיף שהוא מפחד להיפגע שוב ושיש לו דמעות כשכותב את זה כי עדיין מאד איכפת לו ממני.
זה גמר אותי לקרוא את זה, גם כי אני אכולת רגשות אשמה וגם כי אני אוהבת אותו מאד בתור בנאדם ויש לי רגשות אליו. אז עשיתי שוב טעות וכתבתי לו מייל די ארוך וניסיתי להסביר ולהתנצל שוב. אבל כמובן שהוא שוב התעלם. אני מרגישה מרוסקת זה לא עוזב אותי לא מצליחה לישון בלילה, רע לי כל כך, אני מרגישה אובססיבית אבל חשבתי שהיה פה פתח. אני די מצטערת שלא ניסיתי לדבר איתו פנים מול פנים במקום לכתוב לו ולקבל התעלמות
מצטערת שזה כזה ארוך. לא יודעת איזו עצה מבקשת אני רק יודעת שאני מרגישה רע. עכשיו חופשת סמסטר ויש לנו שנתיים להיות יחד בתואר. כואב לי שפגעתי בו הוא היה ידיד קרוב וטוב ובאמת אני אוהבת אותו

 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש