עבודה וקריירה עבודה וקריירה
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 252274

יש עובדת שדופקת אותנו בעבודה ונמאס לנו. מה לעשות?

Xנונימית בת 25 | כתבה את השאלה ב-16/04/19 בשעה 19:33

יש לנו עובדת במחלקה יחסית חדשה. קיבלנו אותה בזרועות פתוחות, הענקנו לה את כל הסיוע האפשרי כולל הכנסתה לחיי החברה בעבודה. היינו מאוד מאוד סבלניים למרות כל מיני פאקים בהתנהגות שלה כלפינו וניסיון להכשיל ולשחק איתנו כשמקצועית לא באמת כזאת מחודדת כמו שהיא מציגה את עצמה.
הבנו שיש מאחורי ההתנהגות שלה יותר משאנחנו יכולים לספר או לדעת ובכל זאת, אנחנו במקום עבודה אז המשכנו להתנהג כרגיל תוך שאנחנו ממשיכים להיות חברותיים ומסייעים, סך הכל מדובר כאן במקום עבודה. זה לא מקום לאהוב אלא לכבד ולעבוד. הרושם שלנו ממנה לא חשוב כמו מה שקורה בפועל, שאין לנו על מי לסמוך מקצועית ויותר מזה, הגיעה מישהי לעשות באלאגן.
בהתנהלות היומיומית שלה, היא מקדישה 5 דקות להכריז בקול רם את המשימה שהיא התבקשה לעשות כדי שהמנהלים ישמעו שהיא עובדת כשבשאר הזמן בעבודה היא מתבטלת ומתעסקת בעניינים אישיים שלה ומתחמקת מעבודה או כל מאמץ שהוא. כששומעים עובדים מדברים ביניהם, היא לא פיספסה אף אחד מלנסות להכשיל אותו או לפגוע בו בדרך כזו או אחרת. אין אצלנו ללכת לבוס ולהלשין כי אנחנו לא כאלה אבל היא חופשי נכנסת לכל מיני מנהלים ומלכלכת עלינו ומנסה לגרום להם לשנוא כמה מהעובדים. חוץ מזה, אחת כזאת לא סתם מתנהגת באופן הזה, יש משהו או מישהו מאחורי זה. כשהבוס נמצא, היא כולה נחמדה וערה למה שקורה סביבה כדי להראות שהכל בסדר, משתפת ושואלת לשלומנו אפילו מיוזמתה אבל כשהבוס לא נמצא, היא לא מסובבת לאף אחד את הראש ומתעלמת באופן מכוון. סוג של משחק אלים שמחפש שליטה.
היא מסתובבת אחרי כמה עובדים ומרחרחת לגביהם באופן קבוע. לפעמים כשאנחנו כבר קובעים בינינו, היא קופצת ממקום אחר ונתקעת לשמוע מה אנחנו אומרים כשהיא עומדת בצד כמה דקות ואז הולכת.
התחלנו לשים לב ולדבר על זה כשהיא לא דילגה על אף אחד מאיתנו בלנסות לפגוע בו מתחת לפני השטח ולפעמים ממש בצורה חשופה. השאלה היא מה עושים עם זה?

 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש