זוגיות זוגיות
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 250276

החבר אומר שאין לו כסף לעזור לי בשכר דירה. לחתוך ממנו?

א׳ בת 20 | כתבה את השאלה ב-25/03/19 בשעה 20:28

היי אני בת 20, חבר שלי בן 27, אנחנו ביחד כבר שנתיים.
עזבתי את הדירה של ההורים שלי לפני כמעט שנה, הם התעללו בי בבית עד מוות, עכשיו אני לא בקשר עם אף אחד מהמשפחה שלי, אין להם מושג איפה אני גרה, עם מי, אין להם מושג מכלום עלי, מיקודם הם מלא פעמים חיטטו לי בפייסבוק כדי לראות מה איתי אז עשיתי את הפרופיל ל״חברים בלבד״, אין להם עכשיו מושג מכלום עלי.
הרבה מציעים לי להשלים איתם, אבל זה כבר חופר לשמוע את זה כל פעם מחדש, המצב הזה כבר אבוד ואני לעולם לא אחזור להיות איתם בקשר, מעדיפה להיות לבד בעולם רק לא איתם.
כשאני וחבר שלי חיפשנו דירה הוא הבטיח לי שנתחלק חצי חצי, למשל מיקודם ראינו דירה ב3,000 שקל אז הוא אמר: אז זה 1,500 כל אחד.
לבסוף השכרנו יחידת דיור ב2,000 שקל, הוא עזר לי רק בחודש הראשון ב1,000 שקל ומאז דפק ברז.
הוא לקח הלוואה לפני כמה שנים ומכיוון שלא החזיר אותה שנים הצטברה לו על זה ריבית מטורפת, אני לא ארשום את סכום החוב אבל זה חוב מטורף וכל שבוע מצטבר לו עוד ריבית של 20,000 שקל כשרק המשכורת שלו זה 4-5, הוא לא יצא מהחובות האלה בחיים, גם חסמו לו את האשראי עד שלא יתייצב.
תמיד ביציאות אני זאת שמשלמת על שנינו, אפילו ביום ההולדת שלי הוא לא קנה לי כלום ונתן לשלם על שנינו במסעדה, ביום הולדת השני שלי קבענו ללכת לספא וברגע התשלום הוא בא להוציא תאשראי ואמר ״אופס, שחכתי תאשראי בבית״, אז אני שילמתי.
כשאני שואלת אותו למה הוא לא עוזר לי בשכר דירה הוא עונה לי: אין לי כסף!! מה את רוצה שאני אעשה? שאני אלך למצוץ? את גם ככה משכירה דירה ככה או ככה אני יכול לגור אצל ההורים שלי בחינם, אם את רוצה אני יכול לא לבוא אלייך.
כשאמרתי לו שהוא מנצל אותי הוא ענה אם הייתי זרוק ברחוב ולא היה לי בית להיות בו אז הייתי מנצל אותך, יש לי בית להיות בו.
מיצד שני נראה לי שיהיה לי טיפה קשה בלעדיו, היו פעמים שאבד לי המפתח של הדירה כשהייתי בחוץ והוא עזר לי, אם לא הוא הייתי צריכה להזמין פורץ ולשלם לו מלא כסף, כשבאנו גם לדירה קנינו ריהוט מאיקאה והוא הרכיב לי הכל, בלעדיו אני לא יודעת אם הייתי מצליחה להרכיב, גם פעם הידית של הדלת בחדר נשברה כשהייתי בתוך החדר, היה אפשר לפתוח אותה רק מבחוץ, התקשרתי אליו והוא יצא מהעבודה לקח מונית ופתח לי תדלת מבחוץ, מה הייתי עושה אם לא הוא, אחרי זה הוא גם תיקן תידית, לי לא היה מושג איך מתקנים אותה, הוא עוזר לי גם להביא שישיות של מים לדירה ועוד דברים כבדים אחרים, אנחנו גרים בקומה שלישית בלי מעלית ועוזר לי בעוד דברים פה ושם..
לא כזה יש לי חברות, יש לי סתם אולי רק ידידה אחת שהיינו בבית ספר חברות טובות אבל היא כבר סוג של מצאה לעצמה כבר חברות אחרות, לא נפגשנו ים זמן, כי אני כל הזמן יוצאת לכל המקומות רק עם חבר שלי.
למצוא חבר אחר זו לא אופציה, סליחה על השחצנות אבל אני מאוד יפה ואומנם יחטפו אותי ישר אבל יקח לי שנים להתאהב במישהו אחר.
מאוד קשה לי לממן לו תתחת, זו חונק אותי, אני עובדת לפעמים גם בשתי עבודות ביום רק כדי שיהיה לי כסף לממן את היציאות שלנו (שרק אני משלמת עליהן) ואת הדירה שלנו ונקרעת כמו לא יודעת מה, אני תמיד אומרת לו שאם היה לי חבר יותר מסודר לא הייתי צריכה להיקרע ככה לגזרים בעבודות.
אם לא הוא אני פשוט אשאר לבד בעולם.
כולם תמיד אומרים לי לעזוב אותו

לחתוך?

כן
 
866
לא
 
59

עדכון מא׳, שואלת השאלה 2019-03-27 15:03:11

4 דברים:
1. שכחתי לציין שגם בקניות לבית הוא לא עוזר בשיט, תמיד אני זאת שקונה את כל האוכל.
2. הריבית של ה20,000 הוא כל חודש ולא שבוע, בטעות כתבתי שכל שבוע.
3. החלטתי לשלוח אתמול הודעה לאימא שלו ולספר לה שהבן שלה לא עוזר לי לא בשכר דירה, לא בקניות לבית, ותמיד! אבל תמיד רק אני זאת שמשלמת על היציאות שלנו, יש וי כחול מאתמול בצהריים ועד עכשיו היא לא ענתה, היא גם לא התקשרה אליו(או אלי) והיא ראתה אותו היום בבוקר ולא אמרה לו כלום.
4. החלטתי להקשיב לעצותיכם, תודה
http://www.siz.co.il/my.php?i=mdqoch5dxnto.png
שמור עדכון
 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (39) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש